پایان نخستین روز جام پارس/ برترینهای ۶ فرم تالو مشخص شدند
نخستین روز از ششمین دوره مسابقات بین الملی ووشوی جام پارس با مشخص شدن نفرات برتر ۶ فرم و همچنین برگزاری ۲۸ مبارزه ساندا به اتمام رسید.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون ووشو، نخستین روز از ششمین دوره مسابقات بین الملی ووشوی جام پارس با مشخص شدن نفرات برتر 6 فرم و همچنین برگزاری 28 مبارزه ساندا به اتمام رسید. این مسابقات با حضور نمایندگان کشورهای عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزی، سنگاپور، برونئی، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، بنگلادش، پاکستان و ایران (تیمهای پارس جنوبی و شهرداری دامغان) در دو بخش ساندا و تالوی مردان در سالن غدیر سمنان، امروز آغاز شد و تا عصر روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.
در پیکارهای امروز تالوکاران اندونزی عملکرد تحسین برانگیزی داشتند و سه مدال را برای تیم ملی ووشوی این کشور به ارمغان آوردند.
«محمد صالیحین» تالوکار تیم ملی برونئی ستاره نخستین روز این پیکارها بود که با اجرای تماشایی در دو فرم توانست به دو مدال طلا دست یابد.
دیگر مدال طلای روز نخست به «هادی محمدی» از شهرداری دامغان رسید.
**اسامی نفرات برتر تالو بدین شرح است:
*چانگ چوان
1-ادگار موروالو از اندونزی
2-آکماد هولائفی از اندونزی
3-سیدمحمد حسینی از پارسجنوبی
*نان چوان
1-محمد صالیحین از برونئی
2-مصطفی حسن زاده از پارسجنوبی
3-سیدامین حسینی از افغانستان
*تای چی چوان
1-بوبی گوناوان از اندونزی
2-علی وطن خواه از پارسجنوبی
3-لیمپد پوکبام از هند
*دائوشو
1-هادی محمدی از شهرداری دامغان
2-آکماد هولائفی از اندونزی
3-ادگار موروالو از اندونزی
*جین شو
1-اروین ویجا از اندونزی
2-بهروز بخشی زاده از پارسجنوبی
3-آنجول نامدیو از هند
*نتایج ساندا
وزن منهای 56 کیلوگرم: مسعود انصاری از پارسجنوبی و داوید هایک از ارمنستان به دیدار نهایی رسیدند.
وزن منهای 60 کیلوگرم: سجاد تقیپور از شهرداری دامغان و سوریا بیهانو از هند راهی فینال شدند.
وزن منهای 65 کیلوگرم:اسلیاپ سائو از بلغارستان، البو محمد از عراق، کاراپت از ارمنستان و فرود ظفری از پارس جنوبی راهی نیمهنهایی شدند.
وزن منهای 70 کیلوگرم:محمد سلام از عراق، شازیپ خیر از پاکستان، محسن سیفی از پارس جنوبی و یوسف صبری از شهرداری دامغان با برتری مقابل حریفان، جواز حضور در نیمهنهایی را کسب کردند.
منهای 75 کیلوگرم:راجانی دئونی از هند، سجاد محمد از عراق، یزدان کرمنژاد از شهرداری دامغان و امیرحسین یوسفی از افغانستان به عنوان نفرات برتر به نیمه نهایی رسیدند.
وزن منهای 80 کیلوگرم:کنژکایف از قزاقستان، حسن یلا از شهرداری دامغان، یزدان میرزایی از پارسجنوبی و حسین فخیر از عراق به نیمهنهایی رسیدند.
وزن منهای 85 کیلوگرم:بهزاد کرم از لبنان، اعتصام گنجیان از شهرداری دامغان، امیر فضلی از پارس جنوبی و رولیچ وادزیم از بلاروس نفرات حاضر در نیمهنهایی خواهند بود.
وزن منهای 90 کلوگرم: راجینده از هند، اشکان دلفانی از شهرداری دامغان، محمود کریمی از افغانستان و مرتضی نوروزی از پارسجنوبی خود را به نیمهنهایی رساندند.
وزن به اضافه 90 کیلوگرم: مصطفی میرزایی از افغانستان، زاخار ریابوف از قزاقستان، آرمان بازیاری از پارسجنوبی و رشید مینهس از پاکستان برای رسیدن به فینال مبارزه میکنند.
انتهای پیام/